فونت رویداد نوماتک

تاریخ : 1395/11/19    |    ساعت : 10:40    |    دسته بندی : نمایشگاه کار1395

Nomatec

حضور شرکت نرم‌افزاری نوماتک در هفتمین دوره نمایشگاه کار دانشگاه شریف

شرکت نرم‌افزاری نوماتک با حضور در هفتمین دوره از نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، شرایط کار در نوماتک و جایگاه‌های شغلی ویژه کارجویا ن را معرفی می‌کند.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از نوماتک، هفتمین دوره از نمایشگاه کار در تاریخ 1 تا 3 اسفند ماه 1395 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این نمایشگاه که به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، رویدادی است که تاکنون توانسته پیوند خوبی میان کارجویان و شرکت‌هایی که به دنبال نیروهای نخبه هستند برقرار کند.

تعامل هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه با معرفی کسب‌وکارها از یک سو و یافتن نیروی کار مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌ها از سوی دیگر از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه هستند. با توجه به آمار منتشر شده از دوره‌های قبلی برگزاری نمایشگاه کار، به صورت متوسط کارفرمایان (کسب‌وکارهای شرکت‌کننده در نمایشگاه) 1500 عدد رزومه دریافت کردند.

شرکت نرم‌افزاری نوماتک در این نمایشگاه برای جایگاه‌های شغلی برنامه‌نویس

back-end، برنامه‌نویس front-end، تحلیلگر نرم‌افزار و استقراردهنده نرم‌افزار از نیروهای علاقه‌مند و واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.

علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از طریق وبسایت نمایشگاه کار به نشانی www.jobfair.sharif.ir اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین برای آشنایی با فعالیت‌های شرکت نرم‌افزاری نوماتک می‌توانید به وبسایت ما به نشانی https://www.nomatec.net/About_us مراجعه کنید و برای اطلاع از موقعیت‌های شغلی نوماتک صفحه https://www.nomatec.net/Position را ببینید.