فونت رویداد نوماتک

تاریخ : 1396/02/12    |    ساعت : 16:00    |    دسته بندی : نفت و گاز1396

Nomatec

حضور نوماتک در بزرگ‌ترین رویداد صنعت پتروشیمی ایران

بیست‌ودومین نمایشگاه نفت‌، گاز، پالایش و پتروشیمی، 16 تا 19 اردیبهشت 1396، در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، برگزار  می‌شود.

 

شرکت نرم‌افزاری نوماتک با حضور در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان، در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد و با ارائه آخرین راهکارهای نرم‌افزاری خود پذیرای علاقه‌‎مندان و فعالان در این صنعت خواهد بود.

 

 بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت ماه (سال 1396) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت نوماتک، با حضور در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

شرکت نرم‌افزاری نوماتک با ارائه آخرین راهکارهای خود در حوزه‌های مختلف متناسب نیازمندی‌های صنعت پتروشیمی، پذیرای فعالان و متخصصین این حوزه خواهد بود. راهکارهای تخصصی ارائه شده در این نمایشگاه شامل راهکار مدیریت زنجیره تأمین(SCM)، راهکار برنامه‌ریزی و مدیریت تولید (PLM) و راهکار حمل و نقل است.

همچنین راهکارهای پشتیبان نوماتک، شامل راهکار مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و حسابداری و اتوماسیون اداری، به صورت سیستمی یکپارچه در کنار راهکارهای تخصصی، تمام نیازمندی‌های کسب‌وکارهای فعال در صنعت پتروشیمی و نفت و گاز را پوشش می‌دهد.

تا امروز راهکارهای نوماتک با موفقیت در  شرکت‌های زیادی راه‌اندازی شده و به بهره‌برداری رسیده است که نام تعدادی از  شرکت‌های بزرگ صنعت پتروشیمی نیز در این میان می‌درخشد. نوماتک به پشتوانه تجربه‌ای که از  استقرارهای موفق راهکارهای نرم‌افزاری خود در بزرگ‌ترین پتروشیمی‌های ایران به دست آورده، می‌تواند راه‌حلی بومی‌شده و کاملاً متناسب با نیازمندی‌های این صنعت را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک به وبسایت نوماتک به نشانیwww.nomatec.net مراجعه کنند و یا در صورت نیاز به تنظیم جلسه دموی حضوری از طریق نشانیhttps://www.nomatec.net/DemoRequest  اقدام کنند.