فونت رویداد نوماتک

تاریخ : 97/02/16    |    ساعت : 10:00    |    دسته بندی : نفت و گاز 1397

Nomatec

گزارش برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی:

بیست‌و‌سومين نمايشگاه بين‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللیبا حضور زنگنه وزیر نفت و به میزبانی دکتر اسفهبدی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بهکار نمود.

در این نمایشگاه یک هزار و 16 غرفه داخلی به نمایندگی از دو هزار و 500 شرکت ایرانی و 811 غرفه خارجی به نمایندگی از یک هزار و 500 شرکت از 38 کشور دنیا  (آمریکا، آذربایجان، اتریش، اسپانیا، آلمان، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، کرواسی، کره جنوبی، لهستان، هلند، هند، فنلاند، هنگ کنگ، بحرین، قزاقستان، موناکو، کانادا، لیختن اشتاین، عمان، دانمارک، تایوان، نروژ، استرالیا، برزیل، مالزی، سنگاپور و جمهوری اسلامی ایران) در فضای نمایشگاهی به وسعت  70,000 متر مربع حضور دارند که در زمینه توليد انواع تجهيزات استخراج نفت و گاز، تجهيزات بهره‌برداری، تجهيزات پالايش و پخش، تجهيزات ابزار دقيق و برق و الكترونيک، شرکت‌های فن‌آور، تجهیزات و قطعات وابسته فعالیت داشته و آخرین نوآوری‌های خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می‌نمایند.

به جز چهار شرکت اصلی (نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی)، 90 درصد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال فعالان بخش خصوصی یا نیمه‌خصوصی هستند.

این نمایشگاه از نظر وسعت و تعداد شرکت‌کنندگان، نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا به شمار میرود.

مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه، تلاش برای جذب سرمایه‌ و انتقال فناوری و معرفی شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی است.

قابل ذکر است این نمایشگاه تا روز چهارشنبه 19 اردیبشت ماه 1397 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید بهعمل آورند.