فونت رویداد نوماتک

تاریخ : 97/01/28    |    ساعت : 14:00    |    دسته بندی : نفت و گاز 1397

Nomatec

دومین حضور شرکت نرم‌افزاری نوماتک در بزرگ‌ترین رویداد صنعت پتروشیمی ایران

بیست‌و‌سومین دوره نمایشگاه نفت‌، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور شركت‌های توانمند داخلی و خارجی این صنعت برپا می‌گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌ها با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

شرکت نرم‌افزاری نوماتک با  استقرارهای موفق راهکارهای نرم‌افزاری خود در بزرگ‌ترین پتروشیمی‌های ایران، همچون سال گذشته با حضور در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تمام نیازمندی‌های کسب‌وکارهای فعال در صنعت پتروشیمی و نفت و گاز  و صنایع وابسته را پوشش می‌دهد.

راهکارهای یکپارچه شرکت نرم افزاری نوماتک علاوه بر راهکار های تخصصی مدیریت زنجیره تأمین(SCM)، راهکار برنامه‌ریزی و مدیریت تولید (PLM) و راهکار حمل و نقل متناسب با نیازمندی‌های صنعت پتروشیمی، راهکارهای پشتیبان شامل مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و حسابداری و اتوماسیون اداری را نیز در برمی‌گیرد.